Hakkımızda

Hakkımızda

Maknart olarak, yıllardır Paketleme Makinaları imalatında edindiğimiz bilgi ve tecrübemizi kendimizi her geçen gün gelirtirerek devam ettirmekteyiz. Daha teknolojik, daha yenilikçi, daha sağlam ve daha hızlı makineler üretmek için yeni ve genç kadromuzla hizmet vermekteyiz. 

Vizyonumuz

İlk günden beri mirasımız olarak kabul ettiğimiz “Her Şey Zamanında” ilkesi şirketimizin ana vizyonunu oluşturmaktadır. Bu vizyonun bizim için anlamı; gerektiğinde ve uygun olduğunda hizmet ve yatırımlar yapmak, hızla değişen çağa ayak uydurmak ve bu değişime öncülük etmek.

İnovasyon

İnovasyon, şirketimizin başarısının merkezinde yer alır. Ekonomimizi geliştirerek yaşanabilir bir dünya yaratacak yenilikçi fırsat ve fikirleri değerlendirmek, yeni iş alanları üretmek ve bu sayede değişimlere uyum sağlamak köklü altyapımız ve tecrübemizin ürettiği temel değerdir.

Sorumluluk

Yaptığımız her işin, verdiğimiz her kararın ve verdiğimiz her sözün sorumluluğunu taşıyoruz. İş ilişkilerimizde her zaman dürüstlük, yasallık ve şeffaflığı ön planda tutarız. Faaliyet gösterdiğimiz sektörlerin sürdürülebilir kalkınmasına ve ekonomik kalkınmasına katkıda bulunmak temel sorumluluğumuzdur. İçinde bulunduğumuz topluma, dünyaya ve doğaya karşı sorumluluklarımızın da bilincindeyiz. Kurumsal bir yapı olarak daha yaşanabilir bir dünya yaratma bilinciyle tüm ekonomik ve sosyal faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.